Saltar al contenido

La universitat de tots

Ingeniería de la energía/Enginyeria de l’energia

Compartir en:

Ingeniería de la energía/Enginyeria de l’energia

RECURSOS

HORARIOS / HORARIS (2022/2023)

Primer curso/curs - Primer cuatrimestre/quadrimestre
Código/CodiAsignaturas / AssignaturesC/QProfesorado/ ProfessoratDía/DiaHoraAulaSala Webconferencia
68041016
Cálculo/ Càlcul (ING. ELECTRÍCA/TECNOLOGÍAS INDUSTRIALES)1F.MonserratMiércoles/Dimecres

20.30
A.Informatica
68901105Expresión gráfica y diseño asistido/Expressió gràfica i disseny assistit

1V.ReyLunes/Dilluns20.30
A. Informática
68901016Física I/ Física I
(Común Ciencias/Comú Ciències)

1M.A.VázquezJueves/ Dijous


19.30
A.15
68901128Fundamentos químicos de la ingeniería/
Fonaments químics de l’enginyeria (I. MECÁNICA/I.TECNOLOGÍAS INDUSTRIALES)

1M.A.VázquezJueves/ Dijous


18.30
A.15
68901134Álgebra/ Àlgebra (ETSI INDUSTRIALES)
1A. MongeMartes/Dimarts17.30Ibiza/Eivissa

Primer curso/curs - Segundo cuatrimestre/Segon quadrimestre
Código/CodiAsignaturas / AssignaturesC/QProfesorado/ ProfessoratDía/DiaHoraAulaSala Webconferencia
68901068Ecuaciones diferenciales/
Equacions diferencials
2M. de la RosaLunes/Dilluns17.30T.1
68901022Mecánica/Mecànica
Electrónica/Electrica/Tec.Industrial
2S.Alcázar
Lunes/Dilluns



19.30T.9
68032069 Mecánica de Fluidos I /Mecànica de fluids I2F. MoserratMartes/Dimarts18.30T.10
68901140Ciencia e Ingeniería de materiales/Ciència i enginyeria de materials 2M.OrtizLunes/Dilluns

20.30
T.10
68901097Fundamentos de informática/
Fonaments d’informàtica
(I. MECÁNICA/TECNOLOGÍA INDUSTRIAL)
2A.RiveroMiércoles/Dimecres


18.30

A. Informática
68901039Física II/ Física II
2M.A.Vázquez
Martes/Dimarts
19.30A.12
6805101-Termodinámica I/Termodinàmica I2F. Monserrat

Segundo curso/Segon curs - Primer cuatrimestre/quadrimestre
Código/CodiAsignaturas / AssignaturesC/QProfesorado/ ProfessoratDía/DiaHoraAulaSala Webconferencia
6890210-Ampliación de cálculo / Ampliació de càlcul
1CAMPUS
68902027Campos y ondas / Camps i ones1
CAMPUS
68902091Estadística (INGENIERÍAS INDUSTRIALES)1S.AlcazarLunes/ Dilluns



16.30T.9
68902010Fundamentos de gestión empresarial / Fonaments de gestió empresarial
1F. MonserratMartes/Dimarts17.30T.4
68052014Termodinámica II/Termodinàmica ii1S. AlcazarLunes/Dilluns18.30T.9

Segundo curso/Segon curs - Segundo Cuatrimestre/Segon quadrimestre
Código/CodiAsignaturas / AssignaturesC/QProfesorado/ ProfessoratDía/DiaHoraAulaSala Webconferencia
6890204-
Teoría de circuitos / Teoria de circuits (Electrónica, T.I )
2S. AlcazarLunes/Dilluns18.30T.9
68902062Elasticidad y resistencia de materiales I /Elasticitat i resistencia de materials I
2
68901140Ciencia e ingeniería de materiales/Ciència i enginyeria de materials2M.Ortiz



Lunes/Dilluns20.30T.10
68032069
Mecánica de Fluidos I /Mecànica de fluids I2F. MonserratMartes(Dimarts18.30T.10
68052020Transmisión de calor/Transmissió de calor2
6890308-Fundamentos de ingeniería nuclear/Fonaments denginyeria nuclear2